Projekt ogrodu

Etapy współpracy

Każdy projekt omawiam szczegółowo z właścicielem czy to zdalnie czy bezpośrednio na ogrodzie i projektuję tak, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom i marzeniom.

Jeżeli projekt jest wykonywany zdalnie wówczas przed pierwszą rozmową zawsze proszę o przesłanie kilku zdjęć lub filmiku oraz adresu bym mogła zobaczyć wielkość działki za pomocą google map.

Następnie umawiamy się na rozmowę na temat ogrodu. Omawiamy szczegółowo jak ma wyglądać projekt. Pytań jest wiele, ale to dlatego bym mogła jak najlepiej dopasować przestrzeń pod Państwa.

Po rozmowie przesyłam Państwu
finalną wycenę oraz umowę do podpisania.

Od momentu podpisania umowy mam 2tygodnie na przedstawienie wstępnej koncepcji, która skupia się na m.in. kształcie ogrodu i ma wprowadzone przykładowe rośliny.

Gdy koncepcja jest gotowa spotykamy się online przy pomocy platformy ZOOM gdzie udostępniam Państwu widok monitora i spacerujemy wówczas po Państwa ogrodzie

Następnie pozostawiam Państwa z projektem na kilka dni 3-7 w zależności od Państwa potrzeb. Tak by mogli Państwo szczegółowo przyglądnąć się koncepecji.

Następnie mam 2 tygodnie od ustalenia zmian/poprawek na oddanie Państwu gotowego projektu.

Oddaję Państwu gotowy projekt, na podstawie którego realizujecie zaprojektowany ogród.

Ceny za projekt

ustalane są indywidualnie gdyż zależą od uwarunkowania terenu i oczekiwań klienta.

Gotowy projekt jest przygotowany w taki sposób, aby każdy mógł go założyć samodzielnie.

Posiada rzut z góry na całość założenia oraz szczegółowy plan nasadzeń wraz z wymiarami całej koncepcji i poszczególnych fragmentów oraz elementów małej architektury. Dodatkowo załączone są wizualizacje przeważnie jest ich kilka (5-8), tak, aby jak najlepiej oddać charakter projektu.

Na życzenie klienta dołączam spis prac potrzebnych do założenia ogrodu oraz pomagam znaleźć firmę wykonującą ogrody oraz zdjęcia roślin użytych w projekcie.

2_26

Poniżej przedstawiam kilka projektów

Projekty

wykonuję w polsce i za granicą

Scroll to Top