Katarzyna Sekuła

mgr inż. Ogrodnictwa ze specjalizacją Sztuka Ogrodowa

Projektowanie ogrodów to nie tylko moja pasja, ale także istotna część życia. Co mnie wyróżnia? Niekończąca się chęć do tworzenia, miłość do zieleni, entuzjazm dla spędzania czasu na świeżym powietrzu, a także unikalne podejście, kreatywność, zmysł estetyczny i głęboka wiedza botaniczna.

W moich projektach priorytetem jest maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, starannie dobierając rośliny z uwzględnieniem ich fizjologii oraz specyfiki terenu.

Moje doświadczenie

Moje ponad 15-letnie doświadczenie w projektowaniu ogrodów jest solidnie ugruntowane przez 5-letnie studia dziennie oraz 7-letnią praktykę w prowadzeniu własnej firmy specjalizującej się w pielęgnacji, rewitalizacji i zakładaniu ogrodów. Przez 7 lat działałam pod marką Fern Flower, projektując, wykonując i dbając o ogrody, a także przez pewien czas prowadziłam blog ogrodniczy. Obecnie skupiam się wyłącznie na projektowaniu ogrodów, zarówno w formie stacjonarnej, jak i online w Polsce i za granicą.

Moja praca magisterska na temat “Koncepcji rewitalizacji parku miejskiego w Wadowicach” została wyróżniona I stopniem w kategorii rozwoju regionalnego, podkreślając moje zaangażowanie w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacji i rozwoju regionalnego.

projekt zdjecie

Śledzi mnie ponad 30 tysięcy osób!

Z dumą mogę powiedzieć, że na moim profilu na Instagramie @sekula.landscapedesign śledzi mnie ponad 30 tysięcy osób. Ciągle poszerzam swoją wiedzę, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby moich klientów.

Tu mnie znajdziesz

W ostatnim roku aktywnie zaangażowałam się w tworzenie e-booków, w tym “Zakładanie i projektowanie ogrodu od zera”, “30 gotowych projektów nasadzeń przy ogrodzeniu” oraz “25 projektów nasadzeń na balkonach i tarasach”.

Od kilku miesięcy prowadzę również ogrodniczy podcast na YouTube

wskazówkami, jak stworzyć wymarzony ogród.

Scroll to Top